Firma

Rainbow Tours SA

Ogłoszenie

Junior Product Manager

Stanowisko

JUNIOR PRODUKT MANAGER

Miasto

Łódź

Publikacja

2017-03-23

Opis Firmy

Zaufaj naszemu doświadczeniu
Firma Rainbow Tours S.A. jest obecna na rynku tour operatorów od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od 26 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i zawsze gwarantujemy zgodność oferty z jej realizacją.
Od 9 października 2007 jesteśmy spółką notowaną na GPW . Świadczy to o spełnianiu organizacyjno-prawnych wymogów, wyznaczonych przez instytucje kontrolne na rynku kapitałowym. Jako spółka giełdowa upubliczniamy szczegółowe dane dotyczące naszych wyników finansowych.
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego. W roku 2010 przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma. W jego ramach udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Możemy się również poszczycić byciem jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.
Najmocniejszą stroną naszej firmy są ludzie. Piloci i rezydenci – najlepsi na rynku – oraz pracownicy biur obsługi klienta, call center, marketingu i innych działów – wszyscy wyróżniamy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki. Przede wszystkim kochamy to, co robimy. Mamy poczucie, że pracujemy w zespole i opinia każdego z nas jest ważna.
To zespołowe myślenie sprawia, że gdy nasza firma się rozwija i jej znaczenie na rynku wzrasta, czujemy że mamy udział w tym sukcesie. Sukces firmy staje się naszym sukcesem.
Jesteśmy pasjonatami, którzy chcą dać swoim klientom radość z podróżowania. Chcemy pokazywać świat w jego prawdziwych obliczach. Kochamy podróżować - aby zagwarantować satysfakcję z udanego urlopu osobiście odwiedzamy wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży.
Jeśli jesteś zaangażowany, odpowiedzialny, dobrze zorganizowany, ciekawy świata, otwarty na ludzi i inne kultury, lubisz pracować w międzynarodowym środowisku, znasz języki obce
to szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do nas jako:
JUNIOR PRODUCT MANAGER
Centrala w Łodzi

Zadania:

  • Działalność operacyjna działu (raportowanie sprzedaży, zarządzanie sprzedażą)
  • Obsługa rezerwacji (kontakt z kontrahentami oraz agentami turystycznymi – mailowy i telefoniczny)
  • Weryfikacja bieżącej oferty
  • Udział w przygotowaniu oferty katalogowej
  • Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami

Wymagania i pożądane cechy osobowości:

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole i w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami w tym samym czasie, praca pod presją czasu
  • Praktyczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętności analityczne, niezbędne do zarządzania sprzedażą
  • Solidność i pracowitość
  • Komunikatywność i otwartość
  • Kreatywność w działaniu
  • Znajomość środowiska Windows -  MS Office: Word, Excel, Outlook, Power Point
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziany jeszcze jeden język obcy (włoski)

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w niewielkich zespołach z zaangażowanymi współpracownikami
  • Wyjazdy szkoleniowe na destynacje
  • Pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Preferencyjne oferty na wyjazdy wakacyjne

Nie wymagamy doświadczenia w biurze turystycznym, szukamy osób dla których podróże to pasja i które wierzą, że mogą wnieść nowe pomysły do naszego zaangażowanego w swoją pracę zespołu.