Backend Developer (Regular)

Rainbow

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

02-06-2024 / miesiąc temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódź,

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od lat mamy ambicję, aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych Klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na kontakt z nowoczesnymi technologiami backendowymi oraz na silne wsparcie doświadczonych programistów. Nasze aplikacje wykorzystywane są przez pracowników i klientów Rainbow na całym świecie. Zespół backendowy tworzy reaktywny, rozproszony system mikroserwisowy. Sięgamy po nowoczesne rozwiązania takie jak Kubernetes czy Google Cloud Platform. W większości nowych rozwiązań korzystamy z języka Golang.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kolegów i koleżanek na stanowisko:

Backend Developer

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwijanie i tworzenie zaawansowanych aplikacji w chmurze.
  • Projektowanie i wdrażanie oraz poznawanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.
  • Gotowość do pracy z technologiami - Golang oraz .NET (różne wersje).
  • Analiza wymagań biznesowych.
  • Wsparcie zespołu w zdobywaniu nowych kompetencji.
  • Pisanie testów jednostkowych.
  • Korzystanie z RabbitMQ, Kafka, Redis, Elasticsearch, Grafana, ArangoDB (wszystkiego Cię nauczymy).

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-3 lata.
  • Wykształcenie wyższe, techniczne (informatyka, matematyka itp.).
  • Biegła znajomość jednego z popularnych języków programowania (nie wymagamy znajomości Golanga/.NET).
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji działającej w środowisku rozproszonym.
  • Komunikatywność i chęć pracy w zespole.
  • Umiejętność właściwego dobierania relacyjnych lub nierelacyjnych baz danych (MSSQL, NoSQL), w zależności od wymagań projektu.
  • Umiejętność wykorzystania asynchronicznych systemów komunikacji (RabbitMQ, Kafka, Pub/Sub).
  • Mile widziana znajomość popularnych rozwiązań chmurowych (GCP, Firebase, Azure, serverless).
  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej - biuro w Łodzi.
  • Możliwość wykupienia karty multisport.
  • Benefity związane z wyjazdami zagranicznymi.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Dodatkowo płatny program rekomendacji pracowników.
  • Liczne spotkania integracyjne.
  • Możliwość uczestnictwa w dodatkowych eventach m. in. technologiczne piątki, hakatony.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B (Ty wybierasz formę zatrudnienia :>).

Rekrutacja

  1. Kontakt telefoniczny z wybranymi Kandydatami.
  2. Rozmowa rekrutacyjna 1 – 1,5 godz. w siedzibie Rainbow Tours S. A. przy ul. Piotrkowskiej 270 w Łodzi. W spotkaniu wezmą udział Rekruter, Dyrektor Działu IT oraz Kierownik zespołu, do jakiego Cię potrzebujemy. Podczas rozmowy przeprowadzimy zadanie rekrutacyjne.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 5mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Załącz plik Skan uprawnień lub zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia (niewymagane)
Loading...

Error

Error