Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Rainbow

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

05-14-2024 / 30 dni temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódź,

Rainbow jest obecne na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych biur podróży w Polsce. Konsekwentnie od lat mamy ambicję, aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Świata. Od 2007 roku jesteśmy na GPW.

Poszukujemy aktualnie ambitnej, dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko

Zadania:

  • Wykonywanie czynności związanych z funkcjonowaniem działu księgowości.
  • Bieżąca analiza, weryfikacja oraz uzgodnienie kont księgowych.
  • Kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.
  • Obsługa kasy, wydawanie zaliczek oraz wystawianie dokumentów KP i KW.
  • Przyjmowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych.
  • Współpraca z innymi działami centrali.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, ekonomii (również studenci).
  • Znajomości zasad rachunkowości i wiedza na temat księgowania spółek handlowych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Sumienność i dokładność.
  • Terminowość oraz odpowiedzialność za swoją pracę.
  • Dobra znajomość Excela.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie.
  • Zatrudnienie na pełen etat.
  • Godziny pracy 8:00 – 16:00.
  • Benefity związane z wyjazdami zagranicznymi (zniżka na wycieczki z oferty biura).
  • Premiowany program rekomendacji pracowników.
  • Dofinansowanie do Karty Multisport.
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia zdrowotnego.

Etapy Rekrutacji:

  • Rozmowa telefoniczna z Rekruterem.
  • Spotkanie w siedzibie firmy – Piotrkowska 270, Łódź.
  • Informacja zwrotna do 2 tygodni po spotkaniu rekrutacyjnym.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 5mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Załącz plik Skan uprawnień lub zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia (niewymagane)
Loading...

Error

Error