Staż w Sieci Hoteli w Grecji

Rainbow

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

02-09-2023 / rok temu

Lokalizacja

zagranica - Kreta, Rodos, Zakynthos,

White Olive Hotels to sieć luksusowych hoteli zlokalizowanych w Grecji. Oferujemy eleganckie i stylowe resorty All-Inclusive w dwóch kategoriach,  5* pod marką Elite  oraz  4* pod marką Premium.

Poszukujemy uczniów/studentów chętnych podjęcia wakacyjnego stażu w naszych hotelach

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zakwaterowanie w 1 bądź 2 osobowych pokojach.
  • Przelot z Polski do Grecji oraz lot powrotny z Grecji do Polski.
  • Pełne wyżywienie podczas pobytu w Grecji.
  • Ubezpieczenie.
  • Jeden dzień wolny w tygodniu.
  • Możliwość udziału w min. dwóch wycieczkach fakultatywnych (wskazanych przez odpowiedni hotel – miejsce pracy).
  • BONUS dla najlepszych stażystów w postaci voucherów pobytowych w sieci White Olive Hotels na kolejny sezon.

Zadania:

  • Przygotowywanie pokoi do przyjęcia nowych gości.
  • Dbanie o czystość i nienaganny wygląd przestrzeni hotelowych.
  • Przygotowanie bufetu w porze posiłków.
  • Uzupełnianie braków na bufecie w porze posiłków.
  • Pomoc w drobnych pracach kuchennych.
  • Wsparcie pracy recepcji hotelowej.
  • Prace zlecone przez przełożonego, związane z obsługą gości hotelowych.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności min. 3 miesiące w okresie letnim (czerwiec – wrzesień).
  • Samodzielności oraz terminowości podczas wykonywania zleconych zadań.
  • Komunikatywności oraz chęci pracy w zespole.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziana znajomość języka greckiego.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 5mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Załącz plik Skan uprawnień lub zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia (niewymagane)
Loading...

Error

Error