Mobile Developer

Rainbow

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

03-24-2023 / rok temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódź,

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od lat mamy ambicję, aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych Klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na kontakt z najnowszymi technologiami mobilnymi oraz na współpracę z silnym zespołem developerskim.

Naszym celem jest stworzenie nowoczesnych i wygodnych aplikacji mobilnych dla klientów Rainbow.
Nasz dział IT liczy 70 Zawodniczek i Zawodników.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kolegów i koleżanek na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Tworzenie, rozwijanie oraz testowanie zaawansowanych aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS w technologii React Native.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu lepszego zrozumienia problemu.
  • Poznawanie i pomoc w projektowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.
  • Rozwiązywanie drobnych problemy z oprogramowaniem.

Nasze wymagania:

  • Znasz JS oraz technologię React Native (lub pracujesz w technologiach mobilnych i chętnie poznasz bliżej React Native).
  • Chcesz doskonalić swoje umiejętności i dzielić się wiedzą z zespołem.
  • Mile widziana znajomość TypeScript i doświadczenie w pracy z Rest API.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej.
  • Możliwość wykupienia karty multisport.
  • Benefity związane z wyjazdami zagranicznymi.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Dodatkowo płatny program rekomendacji pracowników.
  • Liczne spotkania integracyjne.
  • Możliwość uczestnictwa w dodatkowych eventach m. in. technologiczne piątki, hakatony.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B (Ty wybierasz formę zatrudnienia :>).

Rekrutacja

  1. Kontakt telefoniczny z wybranymi Kandydatami.
  2. Rozmowa rekrutacyjna 1 – 1,5 godz. w siedzibie Rainbow Tours S. A. przy ul. Piotrkowskiej 270 w Łodzi. W spotkaniu wezmą udział Rekruter, Dyrektor Działu IT oraz Kierownik zespołu, do jakiego Cię potrzebujemy. Podczas rozmowy przeprowadzimy zadanie rekrutacyjne.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 5mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Załącz plik Skan uprawnień lub zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia (niewymagane)
Loading...

Error

Error