Tester Automatyczny

Rainbow

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

03-24-2023 / rok temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódź,

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie od lat mamy ambicję, aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych Klientów
i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Zapraszamy adeptów sztuki programowania na fascynujące wycieczki do krainy informatyki do naszego wewnętrznego, programującego na potrzeby Rainbow zespołu ponad 60 specjalistów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kolegów i koleżanek na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwijanie i tworzenie testów automatycznych end-to-end w Playwright, Appium/WebDriverlO, Vitest (Node.JS).
  • Utrzymywanie obecnych testów.
  • Współpraca z developerami.
  • Testowanie regresyjne systemu oraz nowych funkcjonalności.
  • Proponowanie nowych rozwiązań.

Nasz wymagania:

  • Znajomość lub chęć nauki Playwright, Appium, WebDriverlO, Vitest.
  • Znajomość Node.JS.
  • Znajomość zasad działania REST API.
  • Znajomość języków skryptowych (np. Bash).
  • Znajomość języka angielskiego (do odczytu dokumentacji technicznej).
  • Mile widziana znajomość Grafany i ElasticSearch (zapis i wyświetlanie wyników testów).
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej.
  • Możliwość wykupienia karty multisport.
  • Benefity związane z wyjazdami zagranicznymi.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Dodatkowo płatny program rekomendacji pracowników.
  • Liczne spotkania integracyjne.
  • Możliwość uczestnictwa w dodatkowych eventach m. in. technologiczne piątki, hakatony.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B (Ty wybierasz formę zatrudnienia :>).

Rekrutacja

  1. Kontakt telefoniczny z wybranymi Kandydatami.
  2. Rozmowa rekrutacyjna 1 – 1,5 godz. w siedzibie Rainbow Tours S. A. przy ul. Piotrkowskiej 270 w Łodzi. W spotkaniu wezmą udział Rekruter, Dyrektor Działu IT oraz Kierownik zespołu, do jakiego Cię potrzebujemy. Podczas rozmowy przeprowadzimy zadanie rekrutacyjne.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 5mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Załącz plik Skan uprawnień lub zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia (niewymagane)
Loading...

Error

Error