UX/UI Designer w Dziale E-commerce

Rainbow

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-11-2024 / 24 dni temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódź,

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Jeśli chcesz pracować w firmie, która należy do ścisłej czołówki eCommerce’ów w Polsce w kategorii travel i cały czas zdobywa branżowe nagrody m.in. brązowa statuetka „Effie” 2023 za kampanię „Król Egzotyki” srebrne „Effie” 2018 w kategorii Performance marketing/E-commerce, zwycięstwo w konkursie European Search Awards 2022 i 2017 w 2 kategoriach, brązowa statuetka "Mixx Awards" 2017, aplikuj:

UX/UI Designer

Zakres obowiązków:

  • Odkrywanie i weryfikowanie hipotez związanych z działaniem serwisu www i aplikacji mobilnej (Continuous Discovery).
  • Projektowanie makiet (lo-fi i hi-fi), prototypów oraz user flows dla wprowadzanych rozwiązań i nadzorowanie ich wdrożenia we współpracy z Działem IT.
  • Testowanie zaimplementowanych rozwiązań (testy a/b, testy wielowymiarowe).
  • Nadzorowanie badań użyteczności oraz analiza i prezentacja wyników badań interesariuszom.
  • Utrzymanie oraz rozwój UIkit dla platformy webowej i aplikacji mobilnej. Dbanie o spójność projektowanych rozwiązań oraz formułowanie dokumentacji niezbędnej do właściwego stosowania elementów UIkit.
  • Bliska współpraca z interesariuszami i wsparcie w zakresie UX/UI na każdym etapie prac projektowych.
  • Definiowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych niezbędnych do wdrażania nowych rozwiązań UX/UI.
  • Stałe monitorowanie trendów UX/UI i najlepszych praktyk rynkowych, wyciąganie wniosków i inicjowanie zmian .
  • Zarządzanie przepływem zgłoszeń o błędach oraz usprawnieniach w działaniu serwisu (interfejsu, kluczowych funkcjonalności w procesie zakupowym itd.) między zespołem ecommerce oraz IT. Nadzorowanie procesu naprawy błędów i wprowadzania usprawnień.
  • Bieżące wsparcie UX/UI zespołu IT.

Wymagania:

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia (potwierdzonego projektami w portfolio) jako UX/UI Designer lub na podobnym stanowisku (najlepiej w obszarze e-commerce).
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji testów A/B, testów wielowariantowych, optymalizacji konwersji na stronie, tworzeniu scenariuszy na potrzeby wywiadów, interpretacji wyników badań.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzia Figma.
  • Kreatywność, dbałość o szczegóły i wyczucie estetyki.
  • Znajomość heurystyk i dobrych praktyk UX/UI.
  • Doświadczenie we współpracy z analitykami, product managerami i programistami.
  • Doświadczenie w realizacji procesów związanych z research'em, benchmarking’iem.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i przekładanie wymagań biznesowych na konkretne rozwiązania w obszarze procesów i interfejsów.
  • Znajomość zasad i dobrych praktyk UX writingu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/kontrakt B2B.
  • Elastyczny czas pracy (biuro pracuje w godzinach 8:00 – 18:00).
  • Pracę w biurze w centrum Łodzi z opcją pracy hybrydowej.
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą.
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji.
  • Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie zdrowotne.
  • Zniżkę na produkty z oferty r.pl.

Rekrutacja:

  • Rozmowa z rekruterem.
  • Spotkanie z kierownikiem działu oraz rekruterem w centrali firmy, przy Piotrkowskiej 270 w Łodzi.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 5mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Załącz plik Skan uprawnień lub zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia (niewymagane)
Loading...

Error

Error