.NET Developer

Rainbow

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

02-06-2024 / 2 miesiące temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódź,

Firma Rainbow Tours S. A. jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych touroperatorów w Polsce.

Dołączając do zespołu r.pl możesz liczyć na kontakt z nowoczesnymi technologiami oraz na silne wsparcie doświadczonych programistów, którzy tworzyli systemy od podstaw. Nasze aplikacje wykorzystywane są przez pracowników i klientów Rainbow na całym świecie. Zespół backendowy tworzy reaktywny, rozproszony system mikroserwisowy. Sięgamy po rozwiązania, takie jak K8s, GCP czy Serverless. W większości projektów korzystamy z .NETGo.

Dział IT liczy już prawie 90 osób. Dzielimy się na trzy mniejsze zespoły (potocznie Webu – czyli r.pl, Travella – aplikacja dla naszych sprzedawców oraz agentów i zespół dbający o serce naszego biznesu - CMS). Codziennie dbamy o dostarczanie jak najlepszych rozwiązań.

Dołącz do nas na stanowisku - .NET Developer

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz rozwijanie zaawansowanych aplikacji oraz mikroserwisów.
  • Współpraca z developerami, testerami i project managerami.
  • Praca z technologią .NET (w tym .NET 8).
  • Praca z nowoczesnymi technologiami (m. in. K8s, RabbitMQ, ElasticSearch).
  • Pisanie testów jednostkowych.
  • Dbanie o jakość kodu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia z technologią .NET (dowolna wersja).
  • Znajomości relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (nasz must have – SQL Server).
  • Umiejętności analitycznych.
  • Chęci do pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej.
  • Wykształcenia wyższego (preferowane informatyczne/matematyczne).
  • Nastawienia na rozwój i poznawanie nowych rozwiązań.

Mile widziane:

  • Znajomość języka programowania Golang.
  • Doświdczenie w projektach dotyczących produktów ubezpieczeniowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B.
  • Elastyczne godziny pracy oraz pracę hybrydową – biuro w Łodzi (min. 3 dni w tygodniu w biurze).
  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie zdrowotne.
  • Premiowany program rekomendacji pracowników.
  • Stałą zniżkę na wycieczki z oferty r.pl.
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.
  • Spotkania integracyjne.
  • Możliwość uczestnictwa w dodatkowych eventach m. in. technologiczne piątki, hakatony.

Rekrutacja

  1. Kontakt telefoniczny z wybranymi Kandydatami.
  2. Rozmowa rekrutacyjna 1 – 1,5 godz. w siedzibie Rainbow Tours S. A. przy ul. Piotrkowskiej 270 w Łodzi. W spotkaniu wezmą udział Rekruter, Dyrektor Działu IT oraz Kierownik zespołu, do jakiego Cię potrzebujemy. Podczas rozmowy przeprowadzimy zadanie rekrutacyjne.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu - maria.laskowska@r.pl lub pod numerem telefonu 515 693 861.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 5mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Załącz plik Skan uprawnień lub zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia (niewymagane)
Loading...

Error

Error