Młodszy Analityk

Rainbow

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

05-02-2024 / miesiąc temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódź,

Firma Rainbow jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych
i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od wielu lat mamy ambicję, aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych Klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń. Jeśli lubisz nowe technologie, aktywnie korzystasz z najnowszych kanałów komunikacji, lubisz podróżować i poznawać Świat – to jest to praca dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Analityk Operacyjny w Dziale Projektów i Usług Turystycznych

 Miejsce pracy: Łódź - Centrala Rainbow (Piotrkowska 270)

 Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wielowymiarowych analiz produktów i usług dodatkowych zakresie ich rentowności oraz atrakcyjności cenowej.
  • Analiza dostępnych danych wewnętrznych i tworzenie wniosków dla różnych działów firmy.
  • Uczestnictwo w wyznaczonych procesach operacyjnych i dbanie o ich właściwy przebieg.
  • Wsparcie w projektach wewnętrznych.
  • Udział w tworzeniu i rozwoju narzędzi analitycznych.
  • Interpretacja danych wyjściowych, prezentacja ich osobom decyzyjnym.
  • Automatyzacja powtarzalnych czynności.
  • Tworzenie narzędzi kontroli procesów.
  • Przygotowanie podsumowań okresowych dla Zarządu oraz Sieci Sprzedaży.
  • Bieżąca analiza otoczenia rynkowego i zachodzących w nim zmian.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pełny etat).
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy w godzinach 8:30 – 10:00).
  • Pracę w spółce notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • Zniżki na wycieczki z oferty Rainbow.
  • Możliwość odpłatnego dołączenia do ubezpieczenia zdrowotnego oraz ubezpieczenia na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Wyjścia integracyjne, dołączenie do firmowej drużyny sportowej, udział w eventach branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok.
  • Zaawansowana znajomość MS Excel.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy pod presją czasu.
  • Wykształcenie z zakresu ekonomii, matematyki itp.
  • Mile widziana znajomość narzędzi analitycznych (np. BI, język zapytań SQL) oraz doświadczenie z analizą dużych zbiorów danych.

Rekrutacja:

  • Rozmowa telefoniczna z HR.
  • Spotkanie z HR oraz Kierownikiem.
  • Na rozmowie rekrutacyjnej poprosimy Cię o wykonanie zadań w programie Excel.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 5mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Załącz plik Skan uprawnień lub zaświadczenia potwierdzającego ukończenie szkolenia (niewymagane)
Loading...

Error

Error